کتاب درس و آوازخوان طاس

اثر اوژن یونسکو از انتشارات هرمس - مترجم: داریوش مهرجویی-بهترین نمایشنامه ها

Soprano طاس شاید نمونه ی خنده دار ترین نوشته هایی است که تا به حال دیده ام. این کاملا از شک و تردید غیر متقارن و صریح زبانشناختی برخوردار است. همانطور که من این بازی را تنها در اتاقم خواندم، چند بار بارها و بارها به خنده ی کنترل نشده سرازیر شدم. پس از گرد و غبار حل و فصل شد، من توانستم انتقاد هوشمندانه و غضبآمیز مانیفست زبان را در کلیشه و ضرب المثل، شهادت همه جانبه برای حفظ مکالمه روی زمین و در نهایت کنار گذاشتم.


خرید کتاب درس و آوازخوان طاس
جستجوی کتاب درس و آوازخوان طاس در گودریدز

معرفی کتاب درس و آوازخوان طاس از نگاه کاربران
چیز خوبی است کهLa Cantatrice Chauve @ چنین یک بازی کوتاه است، در غیر این صورت من فکر نمی کنم آن را به پایان برسانم. برای خوشی من خیلی شگفت انگیز بود. این ممکن است نقطه عطفی در تاریخ درام باشد، اما نمیتوانم بگویم که من به چیز دیگری (مانند زندگی، ادبیات و یا هر چیز دیگری) را در یکی دیگر از نورها دیدم. اگر این بازی یک نقطه داشته باشد، قطعا آن را دریافت نکردم. من باید اعتراف کنم که من کمی ناامید هستم، اما حداقل باید مهارتهای خواندنم را در فرانسه تمرین کنم، که همه چیز را ارزشمند می کند.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که مسلما یک کلاسیک فرانسوی است، و دو ستاره به هیچ وجه نماینده در آنچه که من آن را به عنوان هنر، و یا حتی بازی absurdist، که آن را (و خوب) است. آن بسیار شخصی است، من فکر می کنم آن را فقط unenjoyable. بسیار شبیه به این است که چگونه برخی از افراد بر اساس شایستگی و سلیقه دیگران قضاوت می کنند، Id می گوید که این پنج ستاره در شایستگی است، اما فقط در مورد منحصر به فردی که در نهایت منفجر می شود، منحصر به فرد نیست. خیلی دوست دارم توالت توسط Duchamp. عشق آنچه را که می گوید، اما من فکر می کنم آن را فقط بسیار جالب نیست، itd همچنین دو ستاره از من دریافت کنید.

مشاهده لینک اصلی
La cantatrice chauve @: کاملا پوچ: خنده دارLa leçon @: بله، یک درس آن، یک نوع خالص مانندWaltz با Bachir @. تمام داستان، شما خنده دار در پوچی، غیر حس. آن را به عنوان خنده دار به عنوان @ Waltz با Bachir @ به زیبایی کشیده شده است. بنابراین شما فقط از آن لذت می برید، بدون این که فکر دوم به آنچه انتظار دارید، در آخر، یعنی وحشت، فکر کنید. در اینجا، وحشت ناسیونال و وحشت از همدستان آن، حمایت از سیستم بدون یک تن از گناه، زیرا آنها خود را متقاعد کردند که فقط به انجام آنچه به آنها گفته شد. این فقط درخشان است.

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست داشتم، مرا جذاب کرد. این یک تئاتر پوچ است که به این معنی است که هیچ طرح، داستان و هیچ چیز در همه چیز معقول نیست. در واقع درست نیست، اولین داستان واقعی است که در هیچ لحظه معنی ندارد، شما نمی دانید چه کسی است نه جایی که آنها هستند و نه زمان آن است. دوم، دارای یک جدول زمانی است، اما انسجام بیشتر وجود ندارد. حقیقت، من آن را دوست داشتم، من عجیب و غریب بود. چیزی متفاوت است

مشاهده لینک اصلی
آقای اسمیت: یکی از چیزهایی که من نمی فهمم وجود دارد. چرا مردم در روزنامه، در روزنامه، همیشه سن مرده و هرگز نوزاد نیستند؟ خواندن برای دوره ادبی من که نشانه من کامل است زیرا این کتاب به طور کامل باز می شود و کوین یک سنتز از بازتاب زیادی می پرسد (و در نهایت، من حتی مطمئن نیستم که تا به حال یادداشت خوب)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درس و آوازخوان طاس


 کتاب تسخیر شدگان
 کتاب تراژدیهای کوچک
 کتاب الکترا
 کتاب رام کردن زن سرکش
 کتاب خانم سویج عجیب
 کتاب سوء تفاهم و عادل ها