کتاب خیانت

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: شعله آذر-بهترین نمایشنامه ها

خیانت آخرین بازی کامل Pinters از زمان موفقیت عظیمی از No Mans Land است. این بازی در سال 1977 آغاز می شود، دو سال پس از پایان دادن به مسائل مربوط به عاشقان دروغین، اما و جری. در طول نه صحنه بازی، ما با گذشت زمان از طریق امور مربوط به امور خود، با بازی پایان دادن به خانه خانم اما و رابرت، همسرش، بهترین دوست جریست، دوباره حرکت می کنیم.

سناریوی دراماتیک کلاسیک مثلث عشق در میانجیگری در مورد خیانتهای زناشویی، دوگانگی و خودکفایی ظاهر می شود. پینتر جهان را می نویسد که به طور همزمان عاشق و عاشقانه می شود.


خرید کتاب خیانت
جستجوی کتاب خیانت در گودریدز

معرفی کتاب خیانت از نگاه کاربران
داستان جالب و نمایشنامه زمانی، اما سخت به هضم. باید تاکید کرد که برای AP Lit به پایان برسد، اما اگر زمان بیشتری برای خواندن داشتم، لذت بخش تر بود.

مشاهده لینک اصلی
نوع بسیار کمی برای ایجاد یک نظر واقعی، به ویژه پس از استقلال در ذهن من. بعد از یک ساعت تمام شد. این در زمان عقب مانده بود که برای من سخت بود که تمام ظرافت هایم را بگیرم. آن را به من غمگین احساس، خیلی زیاد رابرت باید بگوید اما نمی کند. خشم او کجاست، چرا او برای زنش مبارزه نمی کند؟ Id باید آن را دوباره بخواند تا واقعا احساس کند این همه آن را جذب کرده است.

مشاهده لینک اصلی
خیانت توسط هارولد پینت واقعا بازی خوب موضوع از آثار واضح است. هارولد پینتر جایزه نوبل را برای کارش به دست آورد. اما اگرچه احساس کردم که چندین فیلم بر اساس نوشتن آن دیده ام، مطمئن نیستم. گوگل به آن پاسخ می دهد و تقریبا هر سؤال دیگری را مطرح می کند. بیتی نام فیلم ای است که من فکر می کنم با یکی از نقشها بن کینگزلی را به یاد می آورم، اگر در هر دو شمار اشتباه نکنم. بازی در مورد خیانت، بدون یک رویکرد تبعیض آمیز بدون در نظر گرفتن. بی نظیر یک موضوع شناخته شده است و اغلب اتفاق می افتد. روش های مختلفی برای نگاه کردن به @ betreying @ وجود دارد. دیدگاه مسیحی بسیار خشن است و ناتانیل براندن به نوبه خود دین را متهم به تاثیر منفی بر انسان می کند. دیدگاه هایی که اگر شما تنها با یک میل پنهانی در همسایگی یا هرکسی که قبلا متعهد شده اید و مرتکب گناه شده اید، به نظر من عجیب و غریب به نظر می رسد. اما این فقط می تواند اثبات کند که چه نظر منفی و نادرست در این ماده اخلاقی است. و من هم شاید به این دلیل که این بازی را تشویق می کنید، بیشتر تشویق می شود ... آیا خیانت به بیرون کردن و ارتباط با کسی که دوست دارید، بدتر از آن است که در خانه با یک مرد یا زن دیگر به نام وفاداری؟ و کجا خط کشیدید؟ ما ثابت کردیم که دیدگاه مذهبی بنیادگرایانه به مراتب زیاد است ... یا اینطور نیست؟ با توجه به محکومیت محکوم شده، من با آزار و شکنجه مانند آن که چرا شما اشاره کردید که بچه نگهدار هستم؟ کودک یاهو؟ من اعتقاد دارم که او را به دلایل دیگر متوجه شده اید ... ما شما را می شناسیم و آنچه شما می خواهید ... بنابراین من این بازی را دوست داشتم. من با اخلاق مشکل نداشتم و تمام سه کاراکتر را دوست داشتم. به همین ترتیب من حتی نگرش خود را قابل تحسین دیدم : مناسب، متمدن، درک، مدرن، سواد آموزی ... آنها در انتشارات دخیل هستند. لحظات خنده دار مانند نویسنده با سه بچه که به کشور می آیند برای نوشتن درباره نویسنده با سه بچه که در کشور بازنشسته شده اند، وجود دارد. .در حال حاضر وجود دارد: - آیا شما در مورد من فکر می کنم؟ - من نیازی به فکر کردن در مورد شما من آن را دوست داشتم و بازی واقعا خوب است.

مشاهده لینک اصلی
شب گذشته پایتزر خیانت را در تئاتر دیدم که توسط دوست پسر من مدیر کارگردانی شده است. من در برخی از طرح های هارولد پینتر در سال 2011 خودم عمل کردم، و از آن زمان عاشق نوبت هایش بودم، کلمات او را دوست داشتم. در برنامه های آخر شب، یکی دیگر از بازیگران نروژی نقل شد: @ کلمات پینتر مانند کره در دهان شما هستند، @ و آنها واقعا هستند. متن به سادگی فوق العاده است. بازی به یک موضوع غیرمعمول ازما و جری، و همسر اومس رابرت، که امور خود را دارد، نگاه می کند. این نشان می دهد که طرف زشتی عشق است، اما در عین حال، آن را جلال می دهد. این دو سال پس از پایان رابطه مادر و جریس پایان می یابد و از آنجا به سمت عقب حرکت می کند. آنچه که من در مورد آن دوست دارم، متن شگفت انگیز، اصطلاح بازیگوشانه ای از جمله و طنز است که پینتر توانسته است حتی در شرایط بدترین شرایط قرار گیرد. من همچنین دوست دارم که چگونه به داستان های واضح خیانت (مسیری که در آثار دیگر خرد می شود) نمی گوید، اما یک حدس می زند. به این ترتیب، آن را قادر به قابل پیش بینی است.اگرچه آخرین تولیدات شب بود گسل آن، من هنوز هم از آن بسیار لذت می برد. من قبلا نسخه رادیویی بی بی سی را روی کامپیوترم دانلود کردم و تصمیم گرفتم آن را گوش کنم چون هنوز در ذهن من تازه بود.اما حقیقت این است که من واقعا این نسخه را کمتر از آنچه که شب گذشته دیدم، که من ندیدم انتظار می رود از تولید بی بی سی است. تولید شب خنده دار بود، واقعا. این واقعا عدالت را به متن انجام داد. این نسخه بی بی سی بسیار خسته کننده است. شب گذشته چند بار خندیدم، اما نه وقتی گوش دادم. کلمات وجود دارد، اما اعدام بسیار تاریک است، که بسیار لذت بردن از آن است. تجربه من به من می گوید که چخوف بدون هیچ گونه خنده ای از غم و اندوه از آن خاتمه می دهد. تقریبا شبیه آن، اگر از طنز در متن استفاده کنید، کنتراست نسبت به قسمت های غم انگیز / تیره تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. اگر چه نویسندگان از راه های مختلف از هم جدا می شوند، من فکر می کنم همان برای پینتر درست است. پس از همه، تمام قطعات مورد علاقه من دارای تعادل نور و تاریکی است، و همین دلیل من آنها را دوست دارم. بازی بسیار، بسیار بهتر از این تولید خاص به نظر می رسد.

مشاهده لینک اصلی
با آنچه باقی مانده است، بی نظیر نوشته شده است مهم تر از آنچه است. من این بازی را اخیرا در نیویورک دیدم و عمیقا آشفته بود، اما با ظرافت هایش جذاب بود. من تصمیم گرفتم این کتاب را بگیرم و شاید برخی از آنچه را احساس کردم ممکن است از دست رفته و همچنین برخی از موضوعات را در نظر بگیرم - فریب در مقابل فریب خود، اعتیاد، احساس غرق شدن، دوستی، صداقت، اعتماد، توهم در برابر واقعیت، مفهوم زمان کلاسیک، حافظه مبهم انسان و البته طبیعت تکراری متقلب یا افرادی که امور سریالی دارند. استعاره ها به صورت ظریف مانند بازیگران سیگاری در طول بازی قرار می گیرند؛ ایجاد نه تنها یک بازی در رابطه با اعتیاد، بلکه ایجاد جزیی از حیله های گوناگون از توهم در صحنه است. من تعجب نکردم که عمیق تر درک کنم که پینتر خودش خودش را دارد، در واقع چندین نفر بوده است. شاید او می خواست ما را به درک روحیه کسانی که خیانت و فریب کنند. او تلاش می کند توضیح دهد که چه کسی و چرا برخی از خانه ها را به طور مداوم ساخت می کند. او توضیح می دهد که چگونه ترس از تغییر می تواند یک چیز را با راحتی و آشنایی داشته باشد؛ حتی اگر در بعضی از سطوح غیرقابل پیشبینی، قلب متوجه آنچه انجام می دهد اشتباه است. شخصیت های او در گفتمان سطحی و بی دست و پا در حالی که با پوشیدن چیزی که فقط می تواند چهره های پوکر آرام را توصیف کند، نشان می دهد. شخصیت های غم انگیز، که مزاحم مزمن آنها را به یک سقوط از ساخت خودشان. او می آید به صحبت حق حقیقی، هیچ چیز متفاوت از کودک در داستان از امپراتور لباس های جدید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیانت


 کتاب جمجمه ای در کانه مارا
 کتاب طوفان
 کتاب دایی وانیا
 کتاب تله موش
 کتاب گلن گری گلن راس
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده